Clare Benedict - Edeno nuotakos
Neviltis, kurią aktorei Elison Bler-Kuplend sukėlė jos sužlugusi karjera, dar sustiprėja nutrūkus jos romanui. Visa tai siejama su šeimos prakeiksmu, kuris persekioja visus Edeno dvaro — giminės lizdo — gyventojus. Elison tikėjosi likti dvare viena, bet netikėtai susitiko su kino režisieriumi Marku Džarmenu. Toliau įvykiai klostosi dar blogiau — filmuoti nesiseka, o dėl visko yra kaltinama Elison. Ar jai pavyks nugalėti prakeikimą ir rasti laimę su mylimu žmogumi?
Judith McNaught - Lemties piršlys
Jie susitiko rojuje: Keitė Donovan, gražuolė restorano savininkė, visko pasiekusi pati, ir Mitčelas Vajatas, beširdis verslininkas, pasakiškai turtingos Vajatų šeimos palikuonis, nepriimantis neigiamo atsakymo. Atogrąžų saloje Angilijoje užsimezgus jųdviejų idilei, abu pasineria į tokią jausmų bangą, kokios dar nebuvo patyrę. Tačiau viskas subyra į šipulius, kai Mitčelas gauna šaukimą grįžti namo ir dalyvauti apklausoje, tiriant jo netikro brolio dingimą. Jis pasitraukia į savo pasaulį, palikdamas Keitę abejoti viskuo, ką ji žinojo apie mylimąjį. Ar jis iš tiesų įvykdė žiaurų nusikaltimą? Kokios jo praeities paslaptys? Nepamirštami herojai, kaitinanti romantika, prikaustanti nežinia – tai būdinga milijonų skaitytojų pamiltos rašytojos Judith McNaught kūrybai. Jos stilius neprilygstamas, o bendras knygų tiražas – 30 milijonų. „Lemties piršlys“ išverstas į 20 pasaulio kalbų.
Aistra Maureen Child - Pagaliau kartu
Trilogijos Broliai Kingai tęsinys
Trejus metus Džesis Kingas nesiliovė svajojęs apie merginą, su kuria praleido vieną karštą naktį pajūryje. Troškimas ją susirasti turtuolį net paskatino įsikurti mažame Morgan Bičo miestelyje. Bela Kruz toli gražu neapsidžiaugė vėl sutikusi Džesį – tą patį banglentininką, kuris prieš trejus metus ją apžavėjo, o paskui paliko. Dabar jos nė neprisimena! Negana to, jis įsigyja pastatą, kuriame yra įsikūrusi Belos parduotuvė. O, jei Džesis sužinotų, kad jo nepatrauklioji nuomininkė ir yra toji svajonių mergina!
Agatha Christie - Trečioji mergina
Trys merginos kartu gyvena viename bute Londone. Pirmoji dirba sekretore, antroji yra dailininkė. Trečioji atėjo pas Puaro pagalbos, o paskui dingo, įsitikinusi esanti žudikė. Dabar sklando gandai apie revolverius, spyruoklinius peilius ir kraujo dėmes. Tačiau, kadangi nėra tvirtų įrodymų, Puaro teks panaudoti visą savo valios jėgą, kad nustatytų, ar trečioji mergina yra nusikaltėlė. O jei ji nekalta? O gal ji nepakaltinama?
Agatha Christie - Tai daroma su veidrodžiais
Viešėdama pas draugę karalienės Viktorijos laikų rūmuose, kuriuose įrengtas nepilnamečių nusikaltėlių perauklėjimo centras, mis Marpl pajunta pavojų. Kai vienas jaunuolis iššauna iš revolverio į administratorių Luisą Serokoldą, jos būgštavimai pasitvirtina. Nors tuo metu niekas nesužeidžiamas, paslaptingajam svečiui Gulbrandsenui mažiau pasiseka - tuo pat metu kitoje pastato pusėje jį kažkas nušauna. Atsitiktinumas?
Agatha Christie - Perskilęs veidrodis
Vieną akimirką kvailutė Hetera Bedkok spoksojo į savo kino dievaitę, į švytinčią Mariną Greg. Kitą akimirką Hetera kentė nuo baisaus priepuolio. Bet kam gi iš tiesų buvo skirti mirtini nuodai? Sustingęs Marinos žvilgsnis leido spėti, kad ji matė kažką baisaus. Bet, kol kiti ieškojo daiktinių įrodymų, mis Marpl ėmėsi visai kitokių - žmogiškosios prigimties tyrimų.
Agatha Christie - Lordo Edžvero mirtis
Vieną vakarą, kai teatre vyko Karlotos Adams spektaklis, Erkiulį Puaro supažindino su žymia aktore Džeine Vilkinson. Aktorės apžavėtas seklys sutiko aplankyti jos paliktą vyrą lordą Edžverą, kad paragintų jį apsigalvoti dėl skyrybų. Seklio nuostabai, lordas, jau kartą apsisprendęs, tvirtai laikėsi nuostatos skirtis, tačiau netrukus senasis lordas buvo rastas negyvas. Džepas yra įsitikinęs, kad Džeinė nužudė savo vyrą, nepaisant to fakto, kad ji žmogžudystės metu dalyvavo pobūvyje, bet kai Edžvero vyresnysis liokajus, pasisavinęs didelę sumą pinigų, dingo, visi įtarimai buvo mesti jam.
Agatha Christie - Jie atvyko į Bagdadą
Aukščiausio lygio slaptosios tarnybos savo susitikimo vieta išsirenka Bagdadą. Deja, ši informacija iškyla į viešumą ir pogrindinė organizacija, esanti Viduriniuose Rytuose, pradeda veikti. Į patį šių įvykių epicentrą patenka Viktorija Džouns, nuotykių išsiilgusi mergina iš Londono. Viktorija patiria nuotykių kur kas daugiau negu tikėjosi, kai viešbutyje, jos kambaryje, miršta sužeistas agentas. Jeigu tik ji galėtų suprasti paskutinius jo žodžius: „Liuciferis… Basra… Lefaržas…“